CryptoSvet.cz Váš česko-slovenský rádce na bitcoin a kryptoměny

 • Podle modelu založeného na spotřebě energie by Bitcoin mohl do roku 2030 dosáhnout jednoho milionu dolarů
  by Jakub Zima on 8. 1. 2021 at 5:00

  Cyrus de la Rubia, hlavní ekonom hamburské obchodní banky, předpověděl cenu BTC pomocí toho, čemu říkáme elektrický model. Jak všichni víme, Bitcoin se vytváří pomocí elektřické energie. Jedná se o velmi cennou komoditu, o kterou BTC soutěží s dalšími sektory. Nenechte si ujít: Vše, co potřebujete vědět o Bitcoinu v jednom videu Může spotřeba elektrické energie Originální článek Podle modelu založeného na spotřebě energie by Bitcoin mohl do roku 2030 dosáhnout jednoho milionu dolarů pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami pokořila milník 1 bilion dolarů a stále má prostor pro růst
  by Roman Blecha on 7. 1. 2021 at 17:00

  Situace na trhu s kryptoměnami je v současné době velmi vzrušující. Bitcoin denně vykazuje nová maxima, altcoiny také začínají zaznamenávat významné zisky, což vede k masivnímu růstu celého trhu, který dosáhl celkové tržní kapitalizace přes 1 bilion dolarů. Nenechte si ujít: Vše, co potřebujete vědět o Bitcoinu v jednom videu Tržní kapitalizace kryptotrhu překročila 1 bilion Originální článek Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami pokořila milník 1 bilion dolarů a stále má prostor pro růst pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Cenu Bitcoinu už nikdy neuvidíme pod 20 000 dolary, říká Willy Woo
  by Roman Blecha on 7. 1. 2021 at 12:15

  Populární on-chain analytik Willy Woo věří, že Bitcoin neklesne pod 20 000 USD. Srovnává chování BTC při předchozích růstech a dospěl k závěru, že drobní investoři ještě nedorazili a kryptoměna může brzy zaznamenat krizi likvidity. Nenechte si ujít: Vše, co potřebujete vědět o Bitcoinu v jednom videu Bitcoin neklesne pod 20 000 USD Lze s jistotou Originální článek Cenu Bitcoinu už nikdy neuvidíme pod 20 000 dolary, říká Willy Woo pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Tether (USDT) tlačí Bitcoin výše
  by Roman Blecha on 7. 1. 2021 at 9:00

  Podle nedávné analýzy provedené firmou Santiment byl jedním z hlavních faktorů za růstem ceny Bitcoinu Tether (USDT). Firma uvedla: “Bitcoin za poslední 3 týdny vzrostl přes 20 000 USD i 30 000 USD, což je historický úspěch. Co je jedním z klíčových faktorů? Nic jiného než největší stablecoin, Tether! Hráči na trhu si půjčují USDT, Originální článek Tether (USDT) tlačí Bitcoin výše pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Bitcoin nyní patří mezi 10 nejcennějších aktiv na světě
  by Jakub Zima on 7. 1. 2021 at 5:00

  Cena Bitcoinu vzrostla za poslední měsíc o více než 75% a za poslední týden téměř o 25%, když překonal úroveň 35 000 USD. To vše s nově dosaženým maximem vyústilo v tržní kapitalizaci ve výši téměř 638 miliard dolarů. A to je dost dobré na to, aby se BTC dostal mezi 10 nejcennějších aktiv na Originální článek Bitcoin nyní patří mezi 10 nejcennějších aktiv na světě pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Proč je Bitcoin důvěryhodnější při 30 000 USD než 3 000 USD?
  by Jakub Zima on 6. 1. 2021 at 15:55

  Časy změnily a s nimi i Financial Times, největší ekonomický deník. V nedávném vydání dostal Bitcoin prostor a dominoval na titulní stránce. Nadpis zněl: „High flyer: Bitcoin value tops $30,000″ (hodnota Bitcoinu převyšuje 30 000 USD). I když nyní článek zní chytlavě a hezky, FT se nevyjadřovaly o primární kryptoměně vždy tak pozitivně. Faktem je, Originální článek Proč je Bitcoin důvěryhodnější při 30 000 USD než 3 000 USD? pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Ukrajinská vláda vyvíjí CBDC coin s top kryptoměnou
  by Jakub Zima on 6. 1. 2021 at 4:57

  Ukrajinské ministerstvo pro digitální transformaci uzavřelo partnerství se Stellar Foundation pro vývoj ukrajinské digitální měny centrální banky. Podle pondělního prohlášení ministerstvo podepsalo memorandum o porozumění (MoU) o vybudování ekosystému virtuálních aktiv souběžně s CBDC. Podobně jako země na celém světě pracují na rozvoji svých CBDC, Ukrajina zahájila proces v roce 2017 a zkoumá možnosti implementace. Originální článek Ukrajinská vláda vyvíjí CBDC coin s top kryptoměnou pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Generální ředitelka Binance US předpovídá 100 000 USD za Bitcoin do roku 2022
  by Jakub Zima on 5. 1. 2021 at 13:59

  V tomto okamžiku bude většina obchodníků více překvapena, pokud u Bitcoinu (BTC) dojde k výraznému poklesu, než kdyby dosáhl dalšího nového maxima, protože krátce po překročení hranice 30 000 dolarů vykazovala největší kryptoměna na světě ještě větší sílu a odolnost než minulé dva týdny a rychle překonala hranici 34 000 dolarů. V reakci na růst Originální článek Generální ředitelka Binance US předpovídá 100 000 USD za Bitcoin do roku 2022 pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Ministerstvo financí USA povolilo blockchainy a stablecoiny pro bankovní platby
  by Roman Blecha on 5. 1. 2021 at 9:37

  Úřad kontrolora měny (OCC), kancelář amerického ministerstva financí pověřená regulací bank, uvedl, že banky mohou k platbám používat stablecoiny a blockchainy. Nenechte si ujít naše video: Jak obchodovat na Binance Ministerstvo financí USA povolilo blockchainy a stablecoiny pro bankovní platby V interpretačním dopise OCC objasnil, že pokud je to v souladu se zákonem a zdravými bankovními Originální článek Ministerstvo financí USA povolilo blockchainy a stablecoiny pro bankovní platby pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Kolik BTC stále vlastní jeho tvůrce Satoshi Nakamoto?
  by Roman Blecha on 5. 1. 2021 at 4:51

  Záhadný tvůrce Bitcoinu, Satoshi Nakamoto, byl první osobou, která těžila kryptoměnu – v době, kdy každý těžený blok přinesl odměnu 50 BTC. Na rozdíl od dnešních těžařů nerozdělil tyto odměny tisícům dalších uživatelů těžebního poolu a místo toho získal celé odměny sám. Mezi lednem a červencem 2009 se předpokládá, že Satoshi vytěžil celkem více než Originální článek Kolik BTC stále vlastní jeho tvůrce Satoshi Nakamoto? pochází z webu CryptoSvet.cz.

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za poslední desetiletí. Jak název napovídá, Bitcoin se umístil na prvním místě.

Na Twitteru zprávu uveřejnil Carl Quintanilla, kde odhalil, že investování pouhého jednoho amerického dolaru do Bitcoinu na začátku roku 2010 by vyneslo 90 026 USD na začátku dalšího desetiletí.

Bitcoin se tak stal nejziskovější kryptoměnou všech dob. Pokud byste se stali první osvojitelé této kryptoměny, investice by dosahovala návratnosti 1,3 milionů procent.

Kryptomagazín sk

Kryptomagazín sk

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Krypto zprávy

Krypto zprávy

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Kryptomagazín CZ

Kryptomagazín CZ

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více