CryptoSvet.cz Váš česko-slovenský rádce na bitcoin a kryptoměny

 • Krypto komunita se diví: Bitcoinový miliardář Tim Draper kupuje BCH a chválí na Twitteru
  by Roman Blecha on 6. 9. 2020 at 11:59

  Miliardář, investor a bitcoinový býk Tim Draper oznámil, že nedávno koupil Bitcoin Cash (BCH). V tweetu poděkoval Rogerovi Verovi za „inovaci a své followery odkázal na Bitcoin.com s tím, že BCH lze snadno koupit a používat. To je pro krypto komunitu velkým překvapením, protože je silným zastáncem Bitcoinů. Bitcoin Cash je jedním z bitcoinových forků, Originální článek Krypto komunita se diví: Bitcoinový miliardář Tim Draper kupuje BCH a chválí na Twitteru pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • DeFi exit scam? Tvůrce SushiSwap prodal 100 % svých tokenů. Komunita je rozzlobená
  by Jiří Makovský on 6. 9. 2020 at 8:00

  Anonymní zakladatel SushiSwap prodal všechny své tokeny SUSHI.  Přitom ještě před několika hodinami uklidňoval sledující na sociální síti Twitter tím, že „je stále tady a neodchází.“ Nakonec prodal své tokeny, což podle něho „ani neovlivnilo cenu.“ Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC Zakladatel Sushi končí. Bude pokračovat vývoj? SushiSwap je Originální článek DeFi exit scam? Tvůrce SushiSwap prodal 100 % svých tokenů. Komunita je rozzlobená pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Budování aplikací na Ethereum je populárnější než kdy jindy, navzdory ceně a poplatkům
  by Jiří Makovský on 6. 9. 2020 at 4:00

  Data ukazují, že zájem o budování aplikací na síti Ethereum stabilně roste. A to dokonce několik let. Podle npm.stat se již třetím rokem Ethereum daří nabírat vývojáře. Za rok 2020 se vývoj ještě urychlil. Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC Ethereum je stále králem decentralizovaných aplikací Na blockchainu se největší Originální článek Budování aplikací na Ethereum je populárnější než kdy jindy, navzdory ceně a poplatkům pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Nejlepší airdropy, na které byste si měli dávat pozor v září 2020
  by Roman Blecha on 5. 9. 2020 at 16:00

  V tomto článku se podíváme na nejlepší airdropy, na které byste si měli dávat pozor v září 2020, a na kroky, které musíte podniknout, abyste se na nich mohli podílet a mohli okusit sílu kryptoměny. Zde jsou nejlepší airdropy, které můžete sledovat v září: Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC Originální článek Nejlepší airdropy, na které byste si měli dávat pozor v září 2020 pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Nové malware útočí na peněženky. Objevila se i chyba v Trezoru
  by Jiří Makovský on 5. 9. 2020 at 12:00

  Švýcarská společnost Shift Crypto odhalila slabinu v dvojici kryptoměnových peněženek Trezor a KeepKey. Trezor zaplatil odměnu a díky převzatým dokumentům novou díru zaplátoval. Společnost za hardware peněženkou KeepKey stále vyčkává. Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC Shift Crypto radí SatoshiLabs Vývojář ze švýcarské bezpečnostní společnosti Shift Crypto SatoshiLabs předal dokumenty, Originální článek Nové malware útočí na peněženky. Objevila se i chyba v Trezoru pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Poplatky na Ethereum za rok 2020 vyrostly o 7000 % Buterin: „To se spraví.“
  by Jiří Makovský on 5. 9. 2020 at 8:00

  Cena posílání transakcí na síti Ethereum za posledních několik měsíců explodovala.  Síť se dostala na pokraj svých možností. Zájem je kvůli decentralizovaným financím největší v historii. Velké poplatky trápí tvůrce aplikací i kontraktů. Vitalik Buterin uklidňuje, že se situace vyřeší. Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC Poplatky na Ethereum jsou Originální článek Poplatky na Ethereum za rok 2020 vyrostly o 7000 % Buterin: „To se spraví.“ pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Bitcoin je šestou největší měnou na světě
  by Jiří Makovský on 5. 9. 2020 at 4:00

  Od svého počátku, který přišel před více než 10 lety, cena kryptoměny vyšplhala z prakticky ničeho na 11 500 USD. Ačkoliv od té doby cena trochu opadla, BTC je stále největší kryptoměnou, která kdy existovala. Kapitalizace 200 miliard USD z něho zároveň dělá jednu z největších měn v historii. Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na Originální článek Bitcoin je šestou největší měnou na světě pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • V červenci bylo staženo 3,5 milionu krypto peněženek, letos už o 110% více aktivních uživatelů
  by Roman Blecha on 4. 9. 2020 at 18:13

  V červenci 2020 bylo zaznamenáno rekordních 3,5 milionů stažení aplikací pro krypto peněženky, což představuje nárůst o 81% ve srovnání se stejným obdobím minulého roku. Kromě toho se počet aktivních uživatelů mezi 1. lednem a 19. srpnem 2020 zvýšil o 110%. Podle zprávy autorky Madeline Lenahan z webu Apptoppia je pozorován nárůst počtu stažení krypto Originální článek V červenci bylo staženo 3,5 milionu krypto peněženek, letos už o 110% více aktivních uživatelů pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Podívejte se na nové Bitcoinové reklamy v Londýně
  by Roman Blecha on 4. 9. 2020 at 12:00

  Zdá se, že Binance připravuje Velkou Británii na nadcházející spuštění své nové specializované platformy pro obchodování s kryptoměnami pro tamní obyvatele. 17. června společnost Binance oznámila nadcházející spuštění Binance.UK, nového subjektu regulovaného britským úřadem Financial Conduct Authority (FCA), který bude provozovat novou platformu pro obchodování s kryptoměnami zaměřenou na Velkou Británii, kde by uživatelé mohli Originální článek Podívejte se na nové Bitcoinové reklamy v Londýně pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Ze 4000 USD na 1 USD za 5 minut: DeFi Hotdog a Pizza předvedly volný pád hned první den
  by Roman Blecha on 4. 9. 2020 at 9:30

  S novými tokeny DeFi s tématem potravin, které se objevují každý den, je toto odvětví pomalu znečišťováno schématy pump and dump a slibů 3místných ročních procentních výnosů (APY). Jak pokračuje trend memů potravin, nejnovější dva protokoly DeFi s bezcennými tokeny byly Hotdog a Pizza. Jsou to v podstatě klony jiných platforem. Hotdog je klon Uniswapu, Originální článek Ze 4000 USD na 1 USD za 5 minut: DeFi Hotdog a Pizza předvedly volný pád hned první den pochází z webu CryptoSvet.cz.

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za poslední desetiletí. Jak název napovídá, Bitcoin se umístil na prvním místě.

Na Twitteru zprávu uveřejnil Carl Quintanilla, kde odhalil, že investování pouhého jednoho amerického dolaru do Bitcoinu na začátku roku 2010 by vyneslo 90 026 USD na začátku dalšího desetiletí.

Bitcoin se tak stal nejziskovější kryptoměnou všech dob. Pokud byste se stali první osvojitelé této kryptoměny, investice by dosahovala návratnosti 1,3 milionů procent.

Kryptomagazín sk

Kryptomagazín sk

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Krypto zprávy

Krypto zprávy

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Kryptomagazín CZ

Kryptomagazín CZ

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více