CryptoSvet.cz Váš česko-slovenský rádce na bitcoin a kryptoměny

 • Grayscale chce změnit svůj BTC fond na ETF
  by Roman Blecha on 6. 4. 2021 at 18:04

  Grayscale, americká investiční společnost odpovědná za fond ve výši 38,8 miliard dolarů, se zaměřila na to, aby se fond co nejdříve stal Bitcoinovým fondem obchodovaným na burze. “Jsme 100% odhodláni převést GBTC na ETF,” uvedla firma ve včerejším oznámení a dodává: “Načasování bude určeno regulačním prostředím.” Naučte se obchodovat s pákou pro větší zisky, Jak obchodovat Originální článek Grayscale chce změnit svůj BTC fond na ETF pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Platforma Bakkt spustila svoji bitcoinovou aplikaci a oznámila partnerství se Starbucks
  by Roman Blecha on 6. 4. 2021 at 12:00

  Bakkt, bitcoinová futures platforma spuštěná a provozovaná společbostí Intercontinental Exchange (ICE), vydala svoji dlouho očekávanou aplikaci. Aplikace Bakkt by zákazníkům měla umožnit interagovat s Bitcoinem (BTC) a dalšími kryptoaktivy přímo prostřednictvím platformy. Společnost navíc uzavřela partnerství s několika významnými společnostmi, například GolfNow, Best Buy a Starbucks. Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance Originální článek Platforma Bakkt spustila svoji bitcoinovou aplikaci a oznámila partnerství se Starbucks pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Průměrná cena NFT od minulého měsíce poklesla o 70%. Co se děje?
  by Jakub Zima on 6. 4. 2021 at 8:00

  Od pixelových obrázků a tokenizovaných tweetů až po skutečná mistrovská díla, jejichž dokončení trvá roky tvrdé práce, se zdá, že hype NFT se po oslnivém rozjezdu vytrácí. Data z webu Nonfungible.com ukazují, že průměrná cena těchto tokenů poklesla o 70% oproti ATH v únoru 2021. V současné době je průměrná cena za NFT na trhu Originální článek Průměrná cena NFT od minulého měsíce poklesla o 70%. Co se děje? pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Bitcoinoví těžaři HODLují BTC, protože výnosy dosahují měsíčních maxim
  by Jakub Zima on 6. 4. 2021 at 4:00

  Data z Glassnode ukazují, že bitcoinoví těžaři se zaměřují na hodling aktiva na rozdíl od jeho prodeje, jak naznačuje čistá pozice těchto těžařů. Aktuální čísla ukazují čistou změnu pozice kolem 5 000. Naučte se obchodovat s pákou pro větší zisky, Jak obchodovat s pákou na Binance? Bitcoinoví těžaři HODLují Měsíční výnosy z těžby Bitcoinu dosáhly v Originální článek Bitcoinoví těžaři HODLují BTC, protože výnosy dosahují měsíčních maxim pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Muž stáhl nesprávnou aplikaci a ztratil BTC za 600 000 dolarů
  by Roman Blecha on 5. 4. 2021 at 15:46

  Minulý měsíc muž jménem Phillipe Christodoulou vzal telefon, stáhl aplikaci pro digitální krypto peněženku z obchodu s aplikacemi Apple App Store a přihlásil se. Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + 40% sleva na obchody a cashbackem! Muž stáhl nesprávnou aplikaci, stálo ho to 17 BTC Podvodníci, kteří aplikaci postavili – maskovanou Originální článek Muž stáhl nesprávnou aplikaci a ztratil BTC za 600 000 dolarů pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Goldman Sachs připouští, že se ohledně Bitcoinu mýlili
  by Jakub Zima on 5. 4. 2021 at 12:00

  Přední americký a světový gigant v oblasti investičního bankovnictví, cenných papírů a investic Goldman Sachs včera oznámil, že ve 2. čtvrtletí 2021 začne svým klientům nabízet investice do Bitcoinu (BTC) a dalších digitálních aktiv. Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + 40% sleva na obchody a cashbackem! CEO Goldman Sachs: K adopci Originální článek Goldman Sachs připouští, že se ohledně Bitcoinu mýlili pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Microsoft podal žádost o patent na těžbu kryptoměny pomocí mozkových vln
  by Jakub Zima on 5. 4. 2021 at 8:00

  Společnost Microsoft představila patent na těžbu kryptoměn. Chcete tedy zahájit těžbu, ale nemáte dost peněz na nákup ASIC nebo nejnovější GPU na těžbu své oblíbené kryptoměny? Nebojte se, brzy budete moci díky Microsoftu těžit kryptoměny silou své mysli. A ne, není to vtip. Říká, že data generovaná našimi orgány „mohou být důkazem o práci“. Podle dokumentů Originální článek Microsoft podal žádost o patent na těžbu kryptoměny pomocí mozkových vln pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Přicházejí nové regulace BTC, varuje bývalý předseda SEC
  by Jakub Zima on 5. 4. 2021 at 4:00

  Bývalý předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) Jay Clayton uvedl, že BTC a další kryptoměny budou v budoucnu rozhodně více regulovány. “Očekávám, že regulace v této oblasti přijde jak přímo, tak nepřímo,” řekl včera během rozhovoru pro CNBC v pořadu Squawk Box. Naučte se obchodovat s pákou pro větší zisky, Jak obchodovat s pákou Originální článek Přicházejí nové regulace BTC, varuje bývalý předseda SEC pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Jak z vás možná RBIS token udělá v roce 2021 milionáře
  by Manta on 5. 4. 2021 at 0:13

  PR článek: CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu. Neručíme za pravdivost v článku. Doporučujeme vlastní průzkum! Úžasný nárůst Bitcoinu v roce 2020 otřásl celou finanční komunitou, což vedlo k tomu že se finanční instituce, významné hedgeové fondy a také některé největší světové značky rozhodli investovat do kryptoměn, čímž ještě více podpořili legitimnost, ziskovost a stálost této vynořující Originální článek Jak z vás možná RBIS token udělá v roce 2021 milionáře pochází z webu CryptoSvet.cz.

 • Facebooku unikly údaje půl miliardy lidí
  by Roman Blecha on 4. 4. 2021 at 14:00

  Podle bezpečnostního analytika unikly na velmi navštěvované hackerské fórum citlivé osobní údaje více než půl miliardy uživatelů Facebooku – potenciální riziko pro miliony obchodníků s kryptoměnou a hodlerů, kteří nyní mohou být zranitelní vůči sim swapu a jiným útokúm založených na identitě. Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + 40% sleva na Originální článek Facebooku unikly údaje půl miliardy lidí pochází z webu CryptoSvet.cz.

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za poslední desetiletí. Jak název napovídá, Bitcoin se umístil na prvním místě.

Na Twitteru zprávu uveřejnil Carl Quintanilla, kde odhalil, že investování pouhého jednoho amerického dolaru do Bitcoinu na začátku roku 2010 by vyneslo 90 026 USD na začátku dalšího desetiletí.

Bitcoin se tak stal nejziskovější kryptoměnou všech dob. Pokud byste se stali první osvojitelé této kryptoměny, investice by dosahovala návratnosti 1,3 milionů procent.

Kryptomagazín sk

Kryptomagazín sk

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Krypto zprávy

Krypto zprávy

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více
Kryptomagazín CZ

Kryptomagazín CZ

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za...

číst více